F.I.T. 2 програма - Андреевски-алоевера

F.I.T. 2 програма

ЗАТЕГНЕТЕ ГИ ВАШИТЕ МУСКУЛИ СО ФОРЕВЕР ФИТ 2

ЗАТЕГНЕТЕ ГИ МУСКУЛИТЕ, ТОНИРАЈТЕ И ПРЕОБРАЗЕТЕ СЕ СО  F.I.T. 2 ПРОГРАМА

Од претходните две фази од  F.I.T. 2 програма разбравте колку важни се прочистувањето, правилната исхрана, редовното движење. Научивте и како да изгледате и да се чувствувате подобро. Forever F.I.T. 2 ќе ве издигне до следното ниво, ќе ви помогне да го тонирате телото, да согорите уште повеќе калории и да се преобразите.

Чистата мускулна маса е незаменлива за слабеењето и кај мажите, и кај жените, а програмата Forever F.I.T. 2 програма ќе ви покаже како да ја изградите и одржувате. Тонирајте сè, намалете сè и преобразете сè со Forever F.I.T. 2 програма.

Да започнеме!

Што содржи вашиот пакет F.I.T. 2

Aloe Vera Gel – ( 4 l Гел од Алое вера (4 шишиња x 1 литар)
–   Едноставно, ставете малку во стаклена чаша и ќе видите богат коктел од растително ткиво и течност, кој само со изгледот ви гарантира дека е природен производ кој стигнал до вас во целосно природна состојба.

Forever Lite Ultra – (2x Pouch) Форевер лајт ултра (2 пакувања)
–   Производот сега има поголема содржина на протеини и помалку јаглехидрати и ги обединува новите технологии и новиот начин на размислување за да ви помогне здраво да се храните.

Forever Therm – (60 Tablets) Форевер терм (60 таблети)
–   Екстрактот од зелен чај содржи моќни полифенолни соединенија, наречени катехини.Тие имаат антиоксидантно дејство, го активираат метаболизмот и е докажано дека ја поддржуваат термогенезата –процес на согорување на масти за производство на енергија во телото.

Forever Garcinia Plus – (70 Softgels) Додаток во исхраната (70 капсули)
–  Е нов револуционерен додаток во исхраната, којшто содржи мноштво елементи кои му помагаат на организмот да се ослободи од вишокот килограми.

Forever Fiber – (30 Sticks) Форевер фибер (30 пакетчиња)
–   Влакната можат да придонесат и за задржување на шеќерот во крвта во нормални граници и да ја забават апсорпцијата на макронутриентите од храната.

Forever PRO X2™ – (10 Bars) Форевер ПРО Х2 (10 парчиња)
-Протеински чоколадца кои содржат 15 грама протеин и се одлична храна пред или после тренинг

Дополнителни материјали:
F.I.T. 2 прирачник

За повеќе информации контактирајте не тука
Искористете ја бизнис можноста која ни ја нуди оваа компанија и добијте бесплатна обука како да работите и заработувате преку интернет

Нарачајте Алое Вера Гел Forever Living Products од вашата земја

 

UK USAAUSTRALIA
CANADACZECHGREECE
LUXEMBOURGBELGIUMSPAIN
NEW ZEALANDNORTHERN IRELANDNETHERLANDS
IRELANDSLOVAK REPUBLICPORTUGAL

Достава во рок од 2 дена!

Напомена:

Оваа интернет страница е независен деловен соработник на компанијата Forever Living Products.


Сите препорачани производи на оваа страница се составени врз основа на долгогодишни искуства на нашите корисници, и не се замена за препорачана медицинска терапија.


Споменатите додатоци во исхрана на оваа интернет страница не се надоместок или замена на урамнотежена исхрана.

 

Напишете одговор

Нема да ја објавиме вашата email адреса.